Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Księgowa

 Obowiązki:
- bieżąca obsługa księgowa małych i średnich podmiotów gospodarczych.

 Wymagania:
- wykształcenie minimum licencjat,
- świetna organizacja pracy własnej,
- bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
- proaktywność, skrupulatność, dokładność,
- orientacja na klienta.

Asystentka księgowej

Obowiązki:
- wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego,
- obsługa sprzętu biurowego,
- wykonywanie innych pomocniczych czynności biurowych.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- dobra organizacja pracy własnej,
- znajomość podstaw księgowości,
- sumienność, skrupulatność, dokładność.

Jeśli interesują cię zagadnienia finansowo-księgowe, podatkowe lub kadrowo-płacowe, chcesz dołączyć do naszego zespołu, zainteresuj nas swoją osobą i prześlij do nas swoją aplikację na adres email praca@tkbiuro.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.